Piękno kreuję rękami

MSérénité to wyjątkowe miejsce na mapie Berlina, gdzie wyznaję zasadę "Slow beauty", wykorzystuję pracę holistyczną, dążąc do długotrwałych efektów, zachowując harmonię między urodą a zdrowiem. Oferuję szereg naturalnych zabiegów odmładzających twarzy, takich jak unikalny rytuał Kobido, nazywany liftingiem bez skalpela, masaż Gu-Sha oraz rewolucyjny Facemodeling™, czyli manualną terapię odnowy biologicznej twarzy, łącząc je z masażami ciała oraz zabiegami kosmetycznymi. Odkryj ze mną moc naturalnych terapii odmładzających w holistycznym wymiarze.

Zapraszam Ciebie do MSérénité.
Monika

O mnie

O mnie

Monika Hanna Czyryca

Jestem masażystką, fizjoterapeutką, kosmetyczką oraz terapeutką odnowy biologicznej twarzy.

MSérénité powstało w wyniku moich ponad 15 lat doświadczenia pracy z ludzkim ciałem.

Ciągle się rozwijam i podnoszę swoje kompetencje. Połączyłam swoje doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu mogę swoim klientkom zapewnić profesjonalne zabiegi w holistycznym wymiarze. Zabiegi ze mną to długofalowa współpraca, nie tylko wykonany zabieg, ale również nauka automasażu oraz wskazówki jak zatroszczyć się o swoje ciało i piękno od wewnątrz.

Zapraszam Cię do mojego świata holistycznego piękna.

Monika

Zabiegi

Zabiegi

Zabiegi kosmetyczne i masaże

Wierzę, że piękno jest spójne z naszym zdrowiem, samopoczuciem oraz stylem życia.

Piękno naszej twarzy, to nie tylko skóra i to, co widoczne na zewnątrz, ale przede wszystkim stan naszych tkanek i psychiki, które stanowią fundament dla naszej urody.

Dzięki indywidualnemu podejściu, mogę zapewnić najlepiej dobrane zabiegi, jak i udzielić porad i wskazówek, które pomogą uzyskać oczekiwane efekty.

MSérénité to miejsce, w którym doznasz głębokiego relaksu, Twoje ciało odzyska witalność, a skóra nabierze blasku i elastyczności.

Blog

Blog

"Śmiech to najlepszy kosmetyk na zewnątrz i najlepsze lekarstwo dla wnętrza"
Phil Bosmans


„Sérénité“ to balans, równowaga, to mój sposób na zachowanie zdrowia, urody i radości życia. Praca, codzienne rytuały, gotowanie, podróże, czas dla siebie, sposoby radzenia sobie ze stresem.

Sama przeszłam dużą metamorfozę, wiele razy korzystałam z różnych porad. Teraz chce się tym doświadczeniem podzielić.